

Non-stop dogwear Non-stop Protector T-shirt
34,95
T-shirt voor extra bescherming
• Beschermt de vacht
• Voorkomt schuurplekken
• Dun en elastisch
Kan onder het harnas gedragen worden
Check onderaan de maattabel
Productomschrijving
BESCHERMT DE VACHT EN VOORKOMT SCHUURPLEKKEN
Het Non-stop Protector T-shirt is een shirt voor honden die extra bescherming nodig hebben. Bijvoorbeeld om de vacht te beschermen of om schuurplekken te voorkomen. Het shirt kan onder een harnas of hondenjas gedragen worden.
Vooral bij long distance mushing en canitrailen kunnen door de lange duur van de activiteit schuurplekken ontstaan bij honden met een gevoelige huid of een extreem dunne vacht.
VOLLEDIG ELASTISCH
Het Protector T-shirt is geheel gemaakt van elastisch materiaal zodat de hond maximale bewegingsvrijheid heeft. De stof is ademend en dun en geeft verder geen extra warmte. De fel oranje kleur en reflecterende details maken de hond goed zichtbaar in dit shirt.
JUIST GEBRUIK
Heeft je hond last van schuurplekken of beschadiging van de vacht door het harnas? Check dan eerst de pasvorm van het harnas. Ook een onjuiste techniek waardoor je hond veel van links naar rechts loopt, kan schuurplekken veroorzaken. Sluit dit eerst uit voordat je kiest voor dit shirt.
TECHNISCHE SPECIFICATIES
- Stretch in vier richtingen
- Reflecterende details
- Duurzame naden rond de openingen
MAATTABEL
A= HALSOMVANG B= BORSTOMVANG
MAAT | A | B |
S | 32 - 40 cm | 60 - 64 cm |
M | 34 - 42 cm | 64 - 68 cm |
L | 36 - 46 cm | 68 - 72 cm |
XL | 40 - 50 cm | 72 - 76 cm |
Reviews Schrijf je eigen review
5 sterren op basis van 1 beoordelingen Schrijf je eigen review
Meest recente reviews
22-02-2023 12:51
Marlies HWFijn shirt! Mooi materiaal, heel dun maar wel sterk. Mijn hond heeft bijna geen haar op haar buik waardoor tuigjes snel gaan schuren. Met dit shirt is dat nu voorbij!